1812Y5000104KST jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y5000104KST
Numer produktu DigiKey
1608-1812Y5000104KSTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y5000104KST
Opis
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Współczynnik temperaturowy
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)