1812Y2000105KJTWS2
Numer produktu DigiKey
1608-1812Y2000105KJTWS2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1812Y2000105KJTWS2CT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1812Y2000105KJTWS2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812Y2000105KJTWS2
Opis
CAP CER 1UF 200V X7R 1812
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812Y2000105KJTWS2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,126" (3,20mm)