1812Y1K00473KST
Numer produktu DigiKey
1608-1141-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1141-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1141-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812Y1K00473KST
Opis
CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1812
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812Y1K00473KST Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)