1812Y1000473FCT
Numer produktu DigiKey
1812Y1000473FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y1000473FCT
Opis
CAP CER 0.047UF 100V C0G 1812
Szczegółowy opis
0.047 µF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812Y1000473FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)