1812Y0500102GFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y0500102GFT
Numer produktu DigiKey
1812Y0500102GFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y0500102GFT
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812Y0500102GFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)