1812JA250121JGTSYS
Numer produktu DigiKey
1608-1812JA250121JGTSYSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812JA250121JGTSYS
Opis
CAP CER 120PF 250VAC C0GNP0 1812
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,126" (4,80mm x 3,20mm) (dł. x szer.)