1812JA250102JXTSY2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 877
Johanson Dielectrics Inc.
1000 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812JA250102JXTSY2
Numer produktu DigiKey
1812JA250102JXTSY2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812JA250102JXTSY2
Opis
CAP CER 1000PF 250V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812JA250102JXTSY2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)