1812J6300222GKT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 1812J6300222GKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J6300222GKT
Numer produktu DigiKey
1608-1812J6300222GKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J6300222GKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
2200 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)