1812J5000223JDT
Numer produktu DigiKey
1812J5000223JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J5000223JDT
Opis
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1812
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812J5000223JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)