1812J5000103GCT
Numer produktu DigiKey
1608-1812J5000103GCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1812J5000103GCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1812J5000103GCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812J5000103GCT
Opis
CAP CER 10000PF 500V C0G 1812
Szczegółowy opis
10000 pF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812J5000103GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)