1812J5000103FFT
Numer produktu DigiKey
1812J5000103FFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J5000103FFT
Opis
CAP CER 10000PF 500V C0G 1812
Szczegółowy opis
10000 pF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812J5000103FFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)