1812J2500822FFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8200 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J2500822FFT
Numer produktu DigiKey
1812J2500822FFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J2500822FFT
Opis
CAP CER 8200PF 250V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1812J2500822FFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)