1812J2500474JDT
Numer produktu DigiKey
1812J2500474JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J2500474JDT
Opis
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Szczegółowy opis
0.47 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812J2500474JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)