1812J2500333JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Similar
KEMET
Similar
TDK
W magazynie: 390
TDK
0.033 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J2500333JXT
Numer produktu DigiKey
1812J2500333JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J2500333JXT
Opis
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812J2500333JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)