1812J1K00222FCT
Numer produktu DigiKey
1608-1812J1K00222FCTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1812J1K00222FCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1812J1K00222FCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812J1K00222FCT
Opis
CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
2200 pF ±1% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812J1K00222FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)