1812J0630684JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Udoskonalony
KYOCERA AVX
0.68 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J0630684JXT
Numer produktu DigiKey
1812J0630684JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J0630684JXT
Opis
CAP CER 0.68UF 63V X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812J0630684JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)