1812J0630473KCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
TDK
KYOCERA AVX
W magazynie: 866
KYOCERA AVX
0.047 µF ±10% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J0630473KCT
Numer produktu DigiKey
1812J0630473KCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J0630473KCT
Opis
CAP CER 0.047UF 63V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812J0630473KCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)