1808YA250821KJTSYS
Numer produktu DigiKey
1608-1808YA250821KJTSYSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808YA250821KJTSYS
Opis
CAP CER 820PF 250VAC X7R 1808
Szczegółowy opis
820 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,079" (4,80mm x 2,00mm) (dł. x szer.)