1808YA250561GGTU2X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
560 pF ±2% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808YA250561GGTU2X
Numer produktu DigiKey
1608-1808YA250561GGTU2XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808YA250561GGTU2X
Opis
CAP CER 560PF 250VAC C0GNP0 1808
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)