1808YA250270KCTSY2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
27 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)