1808YA250152JJTS2X
Numer produktu DigiKey
1608-1808YA250152JJTS2XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808YA250152JJTS2X
Opis
CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B zakończenia miękkie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X2
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)