1808YA250151KXTSY2
Numer produktu DigiKey
1608-1118-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1118-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1118-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1808YA250151KXTSY2
Opis
CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1808YA250151KXTSY2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)