1808Y6300391FCT
Numer produktu DigiKey
1808Y6300391FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y6300391FCT
Opis
CAP CER 390PF 630V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
390 pF ±1% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1808Y6300391FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)