1808Y5000122FFT
Numer produktu DigiKey
1808Y5000122FFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y5000122FFT
Opis
CAP CER 1200PF 500V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
1200 pF ±1% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
1808Y5000122FFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)