1808Y4K00102JXT
Numer produktu DigiKey
1608-1808Y4K00102JXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1808Y4K00102JXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1808Y4K00102JXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1808Y4K00102JXT
Opis
CAP CER 1000PF 4KV X7R 1808
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
1808Y4K00102JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)