1808Y3K00561KNT
Numer produktu DigiKey
1608-1447-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1447-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1447-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1808Y3K00561KNT
Opis
CAP CER 560PF 3KV X8R 1808
Szczegółowy opis
560 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X8R 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
1808Y3K00561KNT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)