1808Y2500683JDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.068 µF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808Y2500683JDT
Numer produktu DigiKey
1808Y2500683JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y2500683JDT
Opis
CAP CER 0.068UF 250V X7R 1808
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1808Y2500683JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)