1808Y1000561JCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
560 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808Y1000561JCT
Numer produktu DigiKey
1808Y1000561JCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y1000561JCT
Opis
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1808Y1000561JCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)