Ilustracja dla 1808Y0630561FKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808Y0630561FKT
Numer produktu DigiKey
1608-1808Y0630561FKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y0630561FKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
560 pF ±1% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)