1808Y0500104KDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808Y0500104KDT
Numer produktu DigiKey
1808Y0500104KDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808Y0500104KDT
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1808Y0500104KDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)