1808JA256P80HGTSYS
Numer produktu DigiKey
1608-1808JA256P80HGTSYSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808JA256P80HGTSYS
Opis
CAP CER 6.8PF 250VAC C0GNP0 1808
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,05pF 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Tolerancja
±0,05pF
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,079" (4,80mm x 2,00mm) (dł. x szer.)