1808JA250820JCTPY2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Similar
82 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808JA250820JCTPY2
Numer produktu DigiKey
1808JA250820JCTPY2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808JA250820JCTPY2
Opis
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1808JA250820JCTPY2 Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Parametry znamionowe
X1
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C