1808JA250820GGTS2X
Numer produktu DigiKey
1608-1808JA250820GGTS2XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808JA250820GGTS2X
Opis
CAP CER 82PF 250VAC C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
82 pF ±2% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Prąd stały aneks H, wilgotność aneks 3B, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
X2
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)