1808J6300102GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±2% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808J6300102GCT
Numer produktu DigiKey
1808J6300102GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808J6300102GCT
Opis
CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1808J6300102GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)