1808J5000471JGTH20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 1808J5000471JGTH20 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808J5000471JGTH20
Numer produktu DigiKey
1608-1808J5000471JGTH20TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808J5000471JGTH20
Opis
MLC
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)