1808J5000102GFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
1000 pF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808J5000102GFT
Numer produktu DigiKey
1808J5000102GFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808J5000102GFT
Opis
CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1808
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1808J5000102GFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)