1808J1000103KDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1808J1000103KDT
Numer produktu DigiKey
1808J1000103KDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1808J1000103KDT
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1808
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1808J1000103KDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)