1210Y6300682KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
6800 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210Y6300682KXT
Numer produktu DigiKey
1210Y6300682KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y6300682KXT
Opis
CAP CER 6800PF 630V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210Y6300682KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)