1210Y6300470FATM01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 1210Y6300470FATM01 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210Y6300470FATM01
Numer produktu DigiKey
1608-1210Y6300470FATM01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y6300470FATM01
Opis
MLC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±1% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)