1210Y6300153JET
Numer produktu DigiKey
1210Y6300153JET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y6300153JET
Opis
CAP CER .015UF 630V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
1210Y6300153JET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)