1210Y6300103KET jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
10000 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210Y6300103KET
Numer produktu DigiKey
1210Y6300103KET-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y6300103KET
Opis
CAP CER 10000PF 630V X7R 1210
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1210Y6300103KET Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)