1210Y1K50682KST
Numer produktu DigiKey
1608-1210Y1K50682KSTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1210Y1K50682KSTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1210Y1K50682KSTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1210Y1K50682KST
Opis
1210 1500VDC 6.8NF 10% X7R(2R1)
Szczegółowy opis
6800 pF ±10% 1500V (1,5kV) Kondensatory ceramiczne X7R (2R1) 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)