1210Y1000822FFT
Numer produktu DigiKey
1210Y1000822FFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y1000822FFT
Opis
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1210
Szczegółowy opis
8200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
1210Y1000822FFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)