1210Y1000224KST jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Ilustracja dla 1210Y1000224KST jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210Y1000224KST
Numer produktu DigiKey
1608-1210Y1000224KSTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y1000224KST
Opis
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Współczynnik temperaturowy
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)