1210Y0500153FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
0.015 µF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210Y0500153FCT
Numer produktu DigiKey
1210Y0500153FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210Y0500153FCT
Opis
CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210Y0500153FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)