1210J5000223JDT
Numer produktu DigiKey
1210J5000223JDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J5000223JDT
Opis
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
1210J5000223JDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)