1210J1K00393JCTVM2
Numer produktu DigiKey
1608-1210J1K00393JCTVM2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1210J1K00393JCTVM2CT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1210J1K00393JCTVM2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1210J1K00393JCTVM2
Opis
1210 1000VDC 39NF 5% C0G/NP0(1B)
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.039 µF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)