1210J1000822JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
8200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J1000822JXT
Numer produktu DigiKey
1210J1000822JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J1000822JXT
Opis
CAP CER 8200PF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J1000822JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)