1210J1000153FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.015 µF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J1000153FCT
Numer produktu DigiKey
1210J1000153FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J1000153FCT
Opis
CAP CER 0.015UF 100V C0G 1210
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1210J1000153FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)