1210J1000104KDT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J1000104KDT
Numer produktu DigiKey
1210J1000104KDT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J1000104KDT
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J1000104KDT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)